dag 16 13 oktober
Door: karin
15 Oktober 2014 | Verenigde Staten, Tallahassee
Ontbijt rond 7.30 en dan op weg naar Tallahassee.We gaan via Panhandle langs de Golfkust rijden, dit is een kuststrook langs de Golf van Mexico.Dit deel van Florida hoort nog bij het diepe zuiden.We stoppen een paar keer rond Panama City.Deze kustlijn is prachtig.De kuststadjes zijn wel heel toeristisch maar eens je door deze stadjes heen bent zie je kilometers uitgestrekte stranden zonder veel mensen.En toch is het een heerlijk weertje,zo'n 28 graden.
Deze kusstrook heeft in 2010 veel te lijden gehad van de olieramp in de Golf van Mexico.Nu is er echter geen spoor meer te vinden van vervuiling.De huizen hier staan allemaal op hoge palen en zijn zeer kleurrijk.Rond de middag iets eten en daarna begint het hevig te regenen.Maar het blijft warm.We rijden nog een paar uur maar we kunnen niet stoppen onderweg omdat het zo'n slecht weer is.Onderweg is hier veel groen, kreken en vele moerassen.Een beetje later ontdekken we een oud autokerkhof met ongeveer 20 oude, opgeroeste auto's. Voor Rita een meevaller want haar hobby is het fotograferen van zo'n dingen.En zoiets zie je ni gauw in België. We bereiken uiteindelijk Tallahassee maar het is een klein stadje waar ni veel te beleven valt.We eten dan maar en zoeken het hotel de Double Tree Inn op.In de verte is het fel aan het bliksemen en het regent alweer.Maar om 18 u is het hier nog altijd 27 graden.Later op de kamer zien we op de tv tornadoalarm verschijnen voor onze regio.De meeste kans zou rond 23 u zijn.Maar we zitten in een stevige, veilige betonnen blok hier....bang zijn we ni echt.
Morgen gaan we dus naar onze laatste bestemming Orlando, waar we de reis begonnen zijn.Onze reis loopt ten einde.We hebben al veel gezien en ik hunker nu toch wat naar huis en de gewone kost van ons.
Deze kusstrook heeft in 2010 veel te lijden gehad van de olieramp in de Golf van Mexico.Nu is er echter geen spoor meer te vinden van vervuiling.De huizen hier staan allemaal op hoge palen en zijn zeer kleurrijk.Rond de middag iets eten en daarna begint het hevig te regenen.Maar het blijft warm.We rijden nog een paar uur maar we kunnen niet stoppen onderweg omdat het zo'n slecht weer is.Onderweg is hier veel groen, kreken en vele moerassen.Een beetje later ontdekken we een oud autokerkhof met ongeveer 20 oude, opgeroeste auto's. Voor Rita een meevaller want haar hobby is het fotograferen van zo'n dingen.En zoiets zie je ni gauw in België. We bereiken uiteindelijk Tallahassee maar het is een klein stadje waar ni veel te beleven valt.We eten dan maar en zoeken het hotel de Double Tree Inn op.In de verte is het fel aan het bliksemen en het regent alweer.Maar om 18 u is het hier nog altijd 27 graden.Later op de kamer zien we op de tv tornadoalarm verschijnen voor onze regio.De meeste kans zou rond 23 u zijn.Maar we zitten in een stevige, veilige betonnen blok hier....bang zijn we ni echt.
Morgen gaan we dus naar onze laatste bestemming Orlando, waar we de reis begonnen zijn.Onze reis loopt ten einde.We hebben al veel gezien en ik hunker nu toch wat naar huis en de gewone kost van ons.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley